Aktualności

BIPROMET PAMIĘTA O BYŁYCH PRACOWNIKACH

Wyraził on zadowolenie, że po raz kolejny byli pracownicy mogą się spotkać w przedświątecznym okresie w gronie przyjaciół i znajomych. „Niestety, pomimo ładnej pogody, dziś jest nas znacznie mniej aniżeli w roku ubiegłym. Miejmy nadzieję, że wszystkie losowe sprawy będą nas omijać. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu naszego Koła na ręce zarządu BIPROMETU przekazuję najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień nadchodzącego 2020 roku dla wszystkich pracowników naszej spółki” – mówił Józef Glonek.

Prezes zarządu BIPROMET S.A. Dariusz Kubiak serdecznie podziękował za zaproszenie i przekazane życzenia. „Szanowni Państwo jest mi niezmiernie miło, że mogę dziś być z Wami. Pragnę na Wasze ręce przekazać najlepsze życzenia, w szczególności dobrego zdrowia i długich lat życia” – mówił prezes. Następnie zaprezentował wizję BIPROMETU jako firmy projektowo-wykonawczej, czyli swoistego powrotu do tradycji. „Dzisiejszy czas nie pozostawia złudzeń. Tylko połączenie projektowania z wykonawstwem daje możliwość konkurowania na rynku i zarabiania pieniędzy. A bez tego będzie bardzo trudno utrzymać grupę zdolnych młodych, jak i doświadczonych projektantów, inżynierów, z których jesteśmy dumni. W roku przyszłym obchodzić będziemy jubileusz 70-lecia powstania BIPROMETU. Przed nami wyzwanie – jak połączyć tę bogatą historię z podejściem czysto ekonomicznym, które opiera się na tabelach i wynikach. Chcielibyśmy utrzymać przyjazną atmosferę jaka panuje w firmie, a której w większości korporacji brakuje. Wierzę w to, że dzięki naszej załodze i jej podejściu do pracy uda się nam tym wyzwaniom sprostać i będziemy mogli się spotykać w kolejnych latach” – dodał prezes, jeszcze raz dziękując za zaproszenie, miłą, pełną wzajemnej życzliwości atmosferę.

Maria Sowiak, wiceprezes zarządu, dołączyła się do życzeń przekazując je na ręce zebranych oraz ich najbliższych, deklarując pomoc w organizacji tego typu spotkań w przyszłości.

Z okazji świąt zarząd BIPROMETu przygotował dla wszystkich uczestników spotkania drobne upominki i jubileuszowy kalendarz wydany z okazji 70-lecia powstania spółki, które wręczyli prezes Dariusz Kubiak, wiceprezes Maria Sowiak i dyrektor Krzysztof Kasprzyk. Obdarowani nie kryli wzruszenia, a u niejednego pojawiła się łezka w oku. Przyjacielska, wręcz rodzinna atmosfera udzieliła się wszystkim. 

Podczas spotkania prezes Dariusz Kubiak poinformował, że BIPROMET zdobył główną nagrodę w tegorocznej edycji konkursu IPMA Polish Project Excellence Award. Spośród zgłoszonych projektów, które walczyły o miano „Najlepiej zarządzanego projektu w Polsce w roku 2018” katowicka spółka wygrała w kategorii „Projekty Organizacyjne” za wdrożenie technologii Building Information Modeling (BIM) w projektowaniu wielobranżowym. – Znalezienie się w tak znamienitym gronie finalistów konkursu Polish Project Excellence Award to ogromny sukces, a zarazem prestiż, na który BIPROMET pracował przez lata, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, podążając za światowymi trendami i wyprzedzając konkurencję wprowadziliśmy do naszych pracowni koncepcję BIM, która zmienia sposób postrzegania inwestycji. To dzięki zaangażowaniu naszej załogi i ciągłemu dążeniu do doskonalenia procesów BIPROMET osiąga sukcesy i z powodzeniem konkuruje na trudnym i wymagającym rynku – mówił prezes.