Aktualności

LIBERTY CZĘSTOCHOWA WSPIERA CZĘSTOCHOWIANKĘ

LIBERTY Częstochowa Sp. z o.o. pozostanie oficjalnym partnerem Klubu Sportowego Częstochowianka przez kolejny rok. Przedłużyła tym samym swoje wsparcie dla miejscowej żeńskiej drużyny siatkarskiej, której celem jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Moment podpisania umowy o współpracy. Podpisy składają prezes Alina Dobrzańska i dyrektor generalny Krishnamoorthy Venkatasubramanian

Umowa została podpisana przez prezes klubu Alinę Dobrzańską, wiceprezesa Roberta Frasia oraz Krishnamoorthy Venkatasubramanian, dyrektora generalnego LIBERTY Częstochowa Sp. z o.o., który powiedział: „LIBERTY chce aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym Częstochowy, a także wspierać sport i zdrowy styl życia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy z klubem Częstochowianka, ponieważ z przyjemnością obserwowaliśmy, jak stawali się coraz lepsi. Cieszymy się, że możemy pomóc drużynie w osiąganiu dalszych sukcesów, a jednocześnie promować naszą markę jako głównego producenta GREENSTEEL w Polsce”.