W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE O DOKONANIACH I PERSPEKTYWACH

W dniach 26-27 września w Warszawie Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu zorganizowała XVI polsko-niemieckie spotkanie recyklerów i handlowców. Na zaproszenie polskiej organizacji samorządu gospodarczego do stolicy przyjechało 240 osób, których serdecznie powitał prezes Izby Kazimierz Poznański oraz dyrektor departamentu środowiska i recyklingu niemieckiego Stowarzyszenia VDM Ewelina Bugajski.

 – Cieszę się, że tak licznie przyjęliście państwo nasze zaproszenie i przybyliście do Warszawy. Jestem dumny, że po raz kolejny Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu jest gospodarzem międzynarodowego spotkania, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a obecna edycja zgromadziła przedstawicieli około 125 organizacji i firm z 13 krajów Europy – powiedział witając gości prezes Kazimierz Poznański.

Ewelina Bugajski podziękowała prezesowi Izby za zorganizowanie kolejnego spotkania w imieniu własnym i dyrektora generalnego VDM Ralfa Schmitza, przekazując drobny upominek z Berlina. Następnie wspólnie dokonali oficjalnego otwarcia konferencji, która rozpoczęła się od podziękowań dla sponsorów: strategicznego – KGHM Metraco, Conimetu PL, mBanku, Air Liquide i Seco/Warwick.

Podziękowania dla prezesa Kazimierza Poznańskiego przekazuje Ewelina Bugajski.